O Tatra Zmrzce

Mlékárna Hlinsko, a.s. spustila svoji výrobu v roce 1943 a od roku 1964 prodává své výrobky pod značkou Tatra, která je pro zákazníky symbolem kvality, českosti a tradice.

Po více než 75 letech je Mlékárna Hlinsko technologicky daleko vyspělejší a do inovací a modernizace své výroby každoročně investuje.

Jedním z důležitých milníků, které se za dobu jejího fungování odehrály, bylo v roce 2012 rozhodnutí o uvedení TATRA ZMRZKY na trh.

Při výrobě dbáme na kvalitní suroviny, proto základem mléčných zmrzlinových směsí je sušené plnotučné mléko a dbáme na použití pouze přírodních barviv.

U vodových zmrzlin a ledových tříští chceme dosáhnout té správné ovocné chutě, proto je součástí receptury i přídavek ovocné složky.

Značka Tatra Zmrzka se může pyšnit opravdu širokým portfoliem, kdy nabízí svým zákazníkům celkem:

  • 30 příchutí v kategorii zmrzlin s mléčným základem
  • 4 příchutě v kategorii vodových zmrzlin
  • 8 příchutí ledových tříští

V rámci řady Tatra Zmrzka spolupracujeme s dodavateli zmrzlinových strojů a strojů na ledové tříště. V rámci této spolupráce nabízíme svým zákazníkům zajímavé slevy na pronájem či nákup stroje.

Pro naše nové i stávající zákazníky se snažíme zajistit kvalitní poradenství, zajímavé motivační a akční nabídky. Součástí motivace je i široká nabídka reklamních předmětů, díky kterým Váš stánek nikdo nepřehlédne.

Naším cílem je nabízet kvalitní produkt za příznivé ceny a mít stále více spokojených zákazníků.

Napište nám

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.